O nás

Sme vlastníkmi bytov v bytových domoch presne ako vy…
Máme medzi sebou ľudí so skúsenosťami z praxe, napr. bývalého predsedu spoločenstva vlastníkov bytov a nebytových priestorov ako aj viacerých členov rady spoločenstva, ktorá býva často a nesprávne nazývaná Dozornou Radou. A spolupracujú s nami aj právnici, ekonómovia i technici.
Ani nám sa ako vlastníkom bytov nevyhlo zavádzanie, klamanie a následné okrádanie.
Aj preto sa téme spravovania bytových domov dlhodobo venujeme.
Aj preto vám môžeme o to lepšie rozumieť.

VZNIK:
Asociácia vznikla 22. februára 2013 zápisom do registra občianskych združení v zmysle ust. § 9 zákona č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov.

IČO: 422 69 229

VEDENIE ASOCIÁCIE:
prezident:
Miroslav Kantner

Správna Rada:
Ing. Tomáš Orem, viceprezident
Ing. Peter Luknár
PhDr. Ján Valentín, CSc.

kontrolór:
Ing. Ivan Jelenčík

3 myšlienky na “O nás”

 1. Vážený pán Kantner,
  chcem vám veľmi poďakovať za vaše rady a názory. Musím vyzdvihnúť nielen vašu profesionalitu ale i ľudskosť. Veľmi oceňujem, že ste sa mi dôkladne venovali, dokonca v piatok, teda v deň, ktorý na telefonovanie s vlastníkmi nemáte vyhradený.
  Držím vám palce, osobne sa budem snažiť vás iba odporúčať všetkým, ktorí chcú riešiť porušovanie svojich vlastníckych práv.
  S úctou Roseváková

 2. Rad by som sa dodatocne aj touto cestou podakoval panovi Kantnerovi, ktory mi svojimi informaciami a nadobudnutymi skusenostami pomohol sa lepsie zorientovat.
  Chcem vyjadrit vdaku celej vasej Asociacii, pretoze robite pre ludi nieco, co je nad ramec Vaseho bezneho casu a poskytujete Vasu energiu ludom, ktori su casto x bezradni.
  Toto je cesta ako hlavne na Slovensku vytvarat a zlepsovat medziludske vztahy a zlepsit kvalitu prostredia, v ktorom sa ako ludia nachadzame.
  Prajem Vam vsetkym vela energie a sil (som si vedomy, ze to nie je lahke), ale robite dobru vec.

Pridaj komentár